610v9js6e6ztvz63wcl9.jpg                                        ao1sk84krmgpj3d54283.jpg


(بنام خدایی كه شهید شدن را نصیبم كرد )


«و لا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتاٌ بل احیاء عند ربهم یرزقون»

 

 آنان كه در راه خدا كشته شده اند آنها را مرده نپنداریم بلكه آنان زنده اند و روزی آنها نزد پروردگارشان می باشد . اكنون كه در این راه قدم می گذارم برای رضای خداست و برای احیاء اسلام و قرآن است و هر تیری كه به طرف دشمن نشانه می‌روم  بخاطر خدا و هر تیری كه به سویم آید برای رضای خداست من خود آگاهانه این راه را انتخاب نموده‌ام و راهی كه حسین (ع) برای خویشتن انتخاب نمود  مادرم به خود ببال و افتخار كن كه فرزندت را در راه خدا دادی . هر گز ناراحت مباش بلكه صبور باش و جامه نو بپوش و شادی كن و بر مزارم شیرینی تقسیم كن . مادر مهربانم ، خواهرانم را جمع كن و شادی كنید و به یكدیگر و به مردم تبریك گویید كه دامادی من همان شهادت من است و حجله من همان قبر من است هرگز برایم گریه نكنید و جامه سیاه نپوشید كه از سیاهی نفرت دارم و از سیاهی گریخته‌ام  پدر و مادر مهربانم به نظرم این قطعه كه باقی است آخرین و كاملترین حرفهای من باشد كه در طول زندگی و در این اواخر همیشه بدنبال آن بوده‌ام و امیدوارم در این هدف كه همان اسلام عزیز می باشد از دریای بیكران شهادت بهره ای دریابیم . به ناچار روزی گلی شكوفا و روزی پژمرده می‌گردد .

ولی چه زیباست مرگ كسی كه باعث پیروزی و از بین بردن كفار ستمگر باشد . پدر و مادرم از زحمات بیش از حد ـ شما نهایت سپاس گذاری را دارم و می دانم كه چه درد و رنجها به پای من حقیر كشیده‌اید به خدا قسم سخت شرمنده‌ام كه نتوانستم در طول ایام زندگیم پاسخ گوی همه زحمات و فرامین شما‌‌ها باشم . امیدوارم من را بخشیده باشید و شما برادران محبوبم كه همیشه هم چون معلمی آگاه در طول زندگی راهنمایم بودید و هر چه در زندگی شخصیت و آگاهی داشتم از شما داشتم و شما خواهران عزیزم كه همچون دایه ای مهربان و دلسوز برایم بودید من از شما خجلم چون شما زحمت مرا زیاد كشیده‌اید و برایم محبت زیاد داشته‌اید و مرا همچون فرزند خویش با شیره جانتان پروریدید .

     پدر جان من فكر نمی كنم در زندگی چیزی بجز یك موتور سیكلت و مقداری كتاب و وسایل زندگی چیز دیگری داشته باشم خود هر چه صلاح دیدید بكنید و بدهكار كسی نیستم و احیاناً اگر كسی از من چیزی می خواهد و گفت به او بدهید و اكنون كه از پیش شما میروم امیدوارم كه جانم را در راه خدا فدا كرده باشم كه راه رهبرم امام امت خمینی كبیر می باشد . رهبری كه هرگز تن به ذلت نداد و برای اسلام چه رنجها كه نكشیده و از شما تمنا دارم كه به من ناكام نگویید چون در نهایت كامم را گرفتم و به بهترین آرزویی كه می خواستم یعنی شهادت در راه دین و قرآن و مملكتم رسیدم .در تشییع جنازه‌ام فقط ذكر خدا را داشته باشید و الله اكبر را تكرار كنید و دعا برای امام امت . به تابوتم عكس امام را بچسبانید و اما چند كلمه ای به برادران ورزشكارم و مسئولین ورزش .

 همه جوانان را به ورزش دعوت كنید و آنها را تشویق كرده و برای آنان امكانات فراهم آورید كه ورزش علاوه بر ورزیدگی جسمی و سالم سازی بدن و تقویت روحی ، انسان را از فساد اخلاقی و شهوانی دور می سازد و همیشه جنبه سازندگی داشته و ورزشكاران را بخود جلب و بكوشید بیش از اینكه دافعیت داشته باشید جاذب باشید چون در شهرمان تنها تفریح و سرگرمی سالم همان ورزش كردن است البته ورزش همراه با عبادت و خود سازی در مسیر الله .    

 در پایان از تمام فامیل و دوستان و هم‌رزمان خود خدا حافظی می كنم و امیدوارم بعد از من اسلحه‌ام را بر زمین نگذارند و تا آخرین نفس در راه احیاء دین مقاومت نمایند . یكی از عكسهایم را كه در آلبومم می باشند بزرگ كرده و بالای تابوت و قبرم بگذارید

 

خدایا ، خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار از عمر ما بكاه و به عمر او بیفزا  

 

 

 

مصطفی شیری

 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات