شهید شهسوار تندید


نــام پدر : علی

تاریخ تولـد : 3/5/1332

تاریخ شهادت : 23/11/1364

محل تولـد : شبانكاره

محل شهادت :فاو

آرامگاه: گلزار شهدا گناوه

وصیت نامه شهید شهسوار تندید                                                                                       
 وصیت نامه‌ام را با نام كسی آغاز میكنم كه زندگی‌ام ، حیاتم ، روزیم ، و مرگم بدست اوست و از اینكه مقلد امام خمینی هستم بسی مفتخرم و از اینكه به ندای هل من ناصرا ًینصرنی كه بار دیگر از نوای دل نواز و شوق بر انگیز روح و روانم امام عزیزم ، جان جانم ، قلبم ، نور چشمم امام خمینی بر خواست لبیك گفتم  خوشبخت و خوشحالم ، و ای آنهایی كه دل به دنیا بسته‌اید و زرق و برق دنیا شما را فریب می دهد بدانید كه جای همه انسانها در دل خاك است خوب چه بهتر كه تا دور نشده است به خود آیید و به صف كاروان راهیان كربلای حسینی بپیوندید به خدا عقب می‌مانید . مال دنیا شما را وسوسه نكند و بدانید كه من آگاهانه با دیدی وسیع  این راه را انتخاب كرده‌ام و هیچ فشاری در میان نبود من می‌توانستم در رفاه و آسایش زندگی كنم ولی آیا در آخرت فقط از آسایش و آرامش و لذایذ دنیا سئوال می شود ؟

و همه شما می دانید كه چنین چیزی نیست اولین سوالی كه می‌كنند این است كه عمرت را چگونه سپری كردید كه در پاسخ همه ما شرمنده و سر افكنده هستیم ولی هنوز هم دیر نشده می‌توانید عمر سپری شده را جبران كنید . و قلب امام زمان (عج) را از خود شاد نمایید .
 شما كه خود را كر و لال قلمداد می كنید پنبه بی تفاوتی را از گوش خود بیرون آورید . چقدر زشت است كه به كشور اسلامی حمله شده باشد و ما لاف مسلمانی بزنیم و عكس العملی از خود نشان ندهیم  و من بر خود ننگ دانستم كه در خانه بنشینم  و فقط تلویزیون و رادیو گوش بگیرم ، كه رزمندگان چه می كنند . تا توان دارم می‌جنگم و نمی‌گذارم كه زیر دست و پای یك آدم خدا نشناس   برویم . می‌جنگم چون فرزند جنگم ، می‌جنگم چون علی جنگید می‌جنگم چون حسینم جنگید میجنگم چون كشورم در حال جنگ است و من كه از فرزندان علی ابن ابی طالب رشید تر نیستم شهادت كه نزد علی (ع) از شیر مادر شیرین تر است آدم باید از معنی این جمله مولای متقیان بفهمد كه بسی اندرزها در آن نهفته است و من معنای این جمله را شنیدم و راهش را پیمودم .
موضوع: زندگینامه شهدا، وصیتنامه شهدا ، برچسب ها: شهید، وصیتنامه، زندگی نامه، گناوه، افلاکیان،
[ 23 اسفند 90 ] [ 09:00 ق.ظ ] [ ]
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات