شهید عبدالله رستمیشهید عبدالله رستمی

نام پدر : فتح الله

تاریخ تولد : 17/2/1309

تاریخ شهادت : 18/12/1363

محل تولد : بندر گناوه

محل شهادت : سومار

محل دفن : گناوه

[زندگینامه و وصیتنامه شهید در ادامه مطلب]
شرح زندگی :

شهید در روستای كمالی یكی از روستای استان بوشهر تابع شهرستان گناوه چشم به جهان گشود دوران كودكی خود را در همان روستا سپری نموده و در جوانی به كار كشاورزی و دامداری مشغول بوده و در سال 1356 به شهر مراجعت نموده و به شغل ملوانی پرداختند . ایشان چه اینكه به شغل كشاورزی و دامداری چه به شغل ملوانی اشتغال داشتند تمام دوستان ایشان از وی تعریف و تمجید  می‌نمودند . 


وصیتنامه:

« و عتصموا بحبل الله جمیعاً و لا تفرقوا »
جملگی به ریسمان محكم الهی چنگ زنید و متفرق نشوید

(قرآن كریم)

 

با سلام و درود به رهبر كبیر انقلاب اسلامی ایران و منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) و با درود فراوان به امت حزب الله و شهید پرور شهرستان گناوه و با درود فراوان به رزمندگان عزیز در جبهه های حق علیه باطل و با درود به بازماندگان شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی عراق علیه ایران كه از خداوند متعال امیدواریم به آنها صبری جلیل عنایت فرماید .

 اینجانب فرزندی از فرزندان كوچك اسلام و سربازی از سربازان امام زمان (عج)  و یكی از یاری دهندگان حسین زمان خمینی بت شكن می باشم كه با جان و دل عاشقانه و مخلصانه این راه را انتخاب كرده‌ام و هیچ اجباری هم در آن نیست

  حال كه سه سال از این جنگ تحمیلی عراق جنایت‌كار می‌گذرد ، خداوند این سعادت دیرینه كه برای این بنده حقیر باور كردنی بود نصیبم نمود و توانستم با این سن زیاد در كنار این سربازان امام زمان (عج)  و یاران حسین (ع) بشتابم و عاشقانه و دیوانه وار بر دشمنان اسلام و قرآن بتازم .

آری ای عزیزان امروز خداوند به ملت ایران نعمتی ارزانی داشت كه ملتهای غیره از این نعمت های بزرگ بر‌‌خوردار نیستند و رهبر كبیر پیر جماران كه قلبش برای میلیونها مسلمان مستضعف می‌تپد و او همیشه فریاد بر می‌آورد كه ملت غیور ما امروز باید از پیر و جوان به جبهه‌ها بروند و این یك واجب كفایی می‌باشد چون جهاد دری از درهای بهشت می‌باشد كه بر روی انسانهای پاك خدا باز می‌شود و نه بر همه كس . خداوندا از تو می خواهم مرا طوری بمیرانی كه بدنم سالم نباشد در كنار بدنهای پاره پاره شهیدان . چون اگر من در بستر مرگ بمیرم فردای قیامت هنگام ملاقات با شهیدان سرافكنده و شرمنده‌ام .

 خداوندا مرا در حال خدمتگذاری بمیران تا شاید مورد عفو تو قرار بگیرم چون ما عمرمان را با گناه و تباهی سر كرده‌ایم و حال رو به درگاه تو آورده‌ایم و از تو كمك می‌خواهیم .

و اما تو ای همسرم حال كه روانه این دانشگاه الهی هستم و می روم تا قبر آقایم سید و سالار شهیدان حسین (ع) را در آغوش بگیرم و با او عهد ببندم كه تا نفس در قالبم است دست از اسلام بر نخواهم داشت تو بعد از من هیچ وقت زانوی غم را در بغل نگیر و برایم دعا كنید .


موضوع: زندگینامه شهدا، وصیتنامه شهدا ، برچسب ها: افلاکیان، شهید، عبدالله، رستمی، شهدای گناوه، وصیتنامه، زندگینامه،
[ 21 دی 92 ] [ 03:42 ب.ظ ] [ ]
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات